A. Paulauskas nurenginėja burkas ir sako amen musulmoniškoms maldoms. Siūlau tuo neapsiriboti

kita Aug 13, 2015 No Comments

Burka

Vasaros karščiai be pasekmių nepalieka ne tik prastesniu derliumi besiskundžiančių sodininkų, bet ir Seimo narių. Artūras Paulauskas nusprendė, kad reiktų uždrausti burkas bei svarsto, ar musulmonai galėtų melstis visur, ar jiems reiktų išskirti kokias atskiras erdves.

Taip seimūnas ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas rengiasi imigrantų antplūdžiui. Kaip žinia, į Lietuvą per dvejus metus turėtų atvykti 325 migrantai, kurių didžioji dalis, tikėtina, bus musulmonai.

Savo bendravardžiui noriu padėti pasiekti tikslų. Suprantu, kad normalią integraciją vykdyti yra sudėtinga, todėl dažniausiai paprasčiau viską uždrausti, o tada bus ramu.

Taigi, atkreipsiu dėmesį, kad Susirinkimų įstatymas jau draudžia dengti veidą, tačiau tik tais atvejais, kai vyksta susibūrimai, mitingai. Vien tokio masto draudimas netenkina Lietuvos saugumo interesų nuo galimų išpuolių. Po burka kokį sprogmenį galima neštis ir ne į mitingą. Net neatsižvelgiant į tai, kad ekstremistai-musulmonai dažniausiai būna vyrai. Kas gali garantuoti, jog koks ekstremistas nepersirengs moterimi?

Burkas reikia drausti visur ir visada. Tačiau tie prakeikti lygybės užtarėjai gali pradėti šaukti, jog tai teisių pažeidimas. Tad savo bendravardžiui siūlyčiau uždrausti veidą dengti visose viešose vietose visiems. Žinote, tuos didelius akinius nuo saulės, kurie uždengia pusę veido? Sakykite jiems viso gero. Žiemą jums labai šalta ir dengiatės šaliku? Jau nebe. Susirgote ir nenorite užkrėsti kitų, o gal nenorite užsikrėsti? Viso gero vienkartinėms veido kaukėms.

Tad burkų problemą jau išsprendėme. Liko klausimas dėl to, kaip tvarkytis su besimeldžiančiais musulmonais. Įsivaizduokite, kaip atrodytų, jei išmušus tam tikrai valandai jie visi kristų ant žemės, atsisuktų į Meką ir imtų melstis. Parkrenta vidury pėsčiųjų perėjos ir meldžiasi. Mažų mažiausiai, gresia avarine situacija, o gal net ir tikru autoįvykiu. Be to, kaip doram krikščioniui vaikams paaiškinti, ko čia tie žmonės voliojasi? Negi sakysi, kad būna kitokių žmonių, kai kurie kitokius tikėjimus turi.

Uždrausti musulmonams melstis kur papuola irgi nėra paprasta. Ir vėl per tuos lygybės šalininkus. Tačiau išeitis yra – galima uždrausti visoms konfesijoms melstis viešose vietose. Daugiau jokių krišnaitų, mušančių būgneliais Vilniaus centre, jokių išmaldos prašančių močiučių su rožančiais rankose.

Tikiuosi, padėjau savo genialiam bendravardžiui spręsti pačias svarbiausias šalies saugumo problemas.

Artūras Ketlerius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *