Apie penius ir “Respubliką”

kultūra , laisvalaikis , žiniasklaida Jul 01, 2009 4 Comments

photo_1_51588870

Apie penio radiją galite paskaityti “Respublikoje”. Labai linksmas straipsnis.

Pirmo puslapio neduočiau… Na, bet ten žmonės kitokius prioritetus turi.

Gal dėl to Andriaus Vaišnio nuotrauka pirmame puslapyje, nors jis nelabai susijęs su tuo “Atviro galo” radiju. Leidžia, tai leidžia. Tačiau už turinį neatsako. O štai čia garbingieji žurnalistai pagavo kabliuką:).

“Kaip žinau iš patyrimo, “Respublikai” nuomonės atsiklausimas tėra “formalus” dalykas, todėl galėsite be jos išsiversti” – šitaip reagavo Komunikacijos fakulteto dekanas. Manau, kad gražu. Kitaip sakant, laikosi principų. Kiek pamenu, jis buvo vienas tų, kurie pasirašė po peticija/nutarimu/iniciatyvą ar kaip ten ji, kad nebendradarbiaus su “Respublika”.

Nesuteikiu straipsniui didelės reikšmės, nes kol Tomkus plikų mergų neišsirankios iš savo laikraščių, tol apie kitus tegul nerašo:). Tačiau manau, kad verta paskaityti. Šį kartą tekste buvo kelios nuomonės ir net nebuvo dedama į vienus vartus. Bent jau ne taip atvirai.

Įdomu, gal kažkas supyko, kad logotipe stilizuotas mikrofonas atrodo kietesnis, nei pas kai kuriuos…? Arba, kad logotipas pasako tikrą tiesą?

Komjaunuolis

4 Comments

  1. Ai nu Tomkaus spaudai kada tik ką nors erotiško aprašius ar parodžius, jokio skirtumo – penio radijas ar nuogos mergos. Toks formatas :)

  2. Komjaunuolis

    Blogas formatas, sakyčiau:) Na, įvairi spauda… Tarkim:D

  3. Komjaunuolis

    Pauliau, dėkoju už nuorodas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *