Ar pasiruošėt pasaulio pabaigai? Ji jau rytoj.

kita May 20, 2011 3 Comments

Kadangi pranašaujama, kad ryt mus ištiks pasaulio pabaiga, turėčiau padaryti dar keletą dalykų. Vienas jų, parašyti į tinklaraštį, žinoma.

Taigi kvanka Haroldas teigia, kad šeštadienį viskas pasikeis. Tikintieji pateks į rojų (jie visi mirs greitai ir neskausmingai), o štai bedieviams pasisekė labiau – jie porą mėnesių dar gyvens posapokaliptiniame pasaulyje. Aš visai neprieštarauju, gal pavyks patapti kokiu super herojumi, kaip iš filmo Mad Max arba Resident Evil.

O jei kalbant rimtai, dar vienas idiotas kenkia pačių tikinčiųjų įvaizdžiui. Neabejoju, kad dauguma praktikuojančių krikščionių atsiriboja nuo tokio pranešimo ir nė kiek netiki šiais marazmais. Tačiau tokie garsūs pranešimai apie pasaulio pabaigas, religines bendruomenes demonstruoja kaip lunatikų grupelę.

Man įdomu, kiek neva tai tikinčių, vis dar mano, kad pasaulio pabaiga bus dievo paleista ant mūsų žemelės, o ne įvyks tada, kai saulė užges, ar kitas, mokslininkų paaiškinamas įvykis įvyks? Kiek jūsų dar tiki, kad kokie nors belzebubai nusitemps jus į peklą, jei pasakysit garsiai: dievo nėra. Kiek iš jūsų yra pasirengusių sekti kažkokiomis dogmomis, kurios kartais net sveiku protu nepaaiškinamos? Manau, ne tiek jau ir daug.

Aš, beje, labai laukiu rytojaus, kad galėčiau toliau juoktis iš visokių pranašų, žiniuonių ir kitokių idiotų, kurie grasina pasaulio pabaiga, paskutiniais teismais ir kitais iš piršto laužtais, idiotams skirtais bajeriukais.

O net jei ji įvyktų, vis vien laimėčiau – nereiktų kursinio rašyt.

Artūras Ketlerius

3 Comments

 1. Kokie jie krikščionys? Pagonys jie. Pagonybė krikščionybės išore.

 2. NePo

  Žinai, šitame reikale aš labiausiai nesuprantu, iš kur pas juos tiek daug pinigų. JAV jie išsipirko pakankamai daug reklaminio ploto. Kas ir kodėl norėtų tiek daug išmesti pinigų į tokį šūdą?

  Ir apskritai turėtum vietoj tokių įrašų prieiti prie gražios merginos ir sakyti jai, kad rytoj pasaulio pabaiga, neturi ką prarasti jeigu pasilinksmins su tavim :)

 3. Obs

  Su tom pasaulio pabaigom tai pakankamai paprasta: kiekvienas turime savo suvokiamą pasauį (paprastai būname to pasaulio bamba). Jei paimsime kultūriškai (-ingai?) susijusių asmeninių pasaulių sajungą (čia iš aibių teorijos, o ne iš šeimyninio gyvenimo; galima nagrinėti ir pagal kitus požymius) – gausime konkrečios kultūros pasaulį. Kas nutinka, kai dėl kažkokių priežasčių išnyksta kultūra – baigiasi su ja susijęs pasaulis.
  Trumpai pabaigai: taip, 2012 pasaulio pabaigos nebus, nes iš majų civilizacijos likę prisiminimai ir apžėlę architektūriniai paminklai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *