Blevyzgos apie priešrinkimines blevyzgas

politika Feb 21, 2011 2 Comments

Nusprendžiau atidžiau FB paskaitinėti liaudies balsą – komentarus po įrašais, susijusiais su artėjančiais rinkimais. Pabandykit ir jūs tarp savo FB draugų sienų palandžioti – gal pasijuoksit.

Įsivaizduokim, kad FB naršymas tas pat, kas ir visuomenės apklausa. Tokiu atveju rezultatai maždaug tokie:

Visi vagys. Labai mėgstu šį abstraktų teiginį. Niekas negali tiksliai parodyti pirštu, pasakyti ką vienas ar kitas padarė blogai. Tačiau faktas, kad visi politikai (ypač sėdintys ne pirmą kadenciją) yra vagys. Kaip ką iš ko vagia – nesvarbu.

Aš mėgstu prie tokių abstrakčių teiginių pridėti dar tokius: visi policininkai – kyšininkai, visi kairiarankiai – gėjai, visi bedarbiai – tinginiai.

Pažadai – melas. Man rodos, politikai turėtų taupyti ir nesireklamuoti. Vis vien mūsų liaudis puikiai žino, kad bet kurios partijos pažadai yra visiška nesąmonė. To neišpildys ir tik apgaus (žiūrėti viršuje).

O po to prideda, kad nebalsuos vis vien. Aš irgi nebalsuosiu, bet būtent dėl to susilaikau nuo tam tikrų išsireiškimų.

O šiaip visiems linkėčiau rinkimines agitacijas vertinti blaiviai. Be perdėto pykčio, bet ir ne per daug naiviai. Gero rinkimų savaitgalio balsuojantiems, o mes, susilaikantieji, eikim keliais aplink savivaldybes.

Artūras Ketlerius

2 Comments

  1. nė vienas nenori pasirodyti per dideliu lengvatikiu ar vieno kurio politiko ar partijos fanu – žmonės linkę vengti tokios draugijos. todėl šaukti, kas yra “vagys”, o kas “melas” yra viena, tuo tarpu “tiksliai parodyti” visai kas kita. sena ispanų patarlė sako, kad “kvailys, kuris daug kalba, kartais pasako protingą dalyką”.

  2. Evaldas

    Tai kas, kad rodys pirštu į politiką ir sakysi, kad jis vagis, bet įrodymų nebūna. Kas gali paneigti, kad Abonentas – ne vagis, pardavęs visą Vilnių Rubikonui. Taip pat ir priešingai, kas gali paneigti, kad tai yra netiesa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *