Blogas paseno dar metais

kita Mar 18, 2012 5 Comments

Vakar tinklaraščiui suėjo trys metai. Kaip priimta, tai paskelbiu viešai.

Deja, negaliu nieko per daug apie tuos metus papasakoti. Įrašų skaičius sumažėjo, tačiau ūgtelėjo lankytojų skaičius. O daugiau į statistikas gilintis neįdomu. Užtat galiu šia proga padėkoti tinklaraštininkams, kurie daugiausia reklamavo mano tinklaraštį, atvedė daugiausia lankytojų.

Rokiškis Rabinovičius garbingai aukščiausioje vietoje. Už jį daugiau lankytojų, beje, atveda tik Facebook. Nežinau, kodėl šitas žiurkėnas mane vis pareklamuoja, bet metu jam iššūkį: pralenk FB per kitus metus:))

Kitas mielas ir malonus tinklaraštis Radiocool. Dėkingas. Tik nežinau, kaip čia taip nutiko? Aš gi nerašau apie technologijas:)

Artūras Račas jau trečius metus vis pareklamuoja mane savo skiltyje “Man patiko”. Man atrodo, per visą tą laikotarpį taip ir nepadėkojau. Tad padėkosiu dabar. Prisipažinsiu, pačiais pirmais metais, kai pradėjau rašyti tinklaraštį, visada buvo azartas: ar pateksiu į Džiugo Blogoramą ir ar pateksiu pas Račą į tinklaraštį:)

Tiems, kurie nežinote, yra toks Skeptikas. Mūsų nuomonės sutampa dėl religijų. Tad nesistebiu, kad nemažai lankytojų tamsta man vis atveda.

Tad štai, tinklaraštininkai, kuriems esu dėkingas už lankytojus ir nuomonę, kad mano tekstai ir mintys verti platesnio paviešinimo.

Artūras Ketlerius

5 Comments

  1. Metallem

    Sveikinu!

  2. Не расстанься с комсомолом, будешь вечно молодым!

  3. Sveikinu! Ir linkiu daug skaitytojų ir įdomių komentarų!

  4. Kad ir pavėluotai, bet sveikinimai.

    Ačiū, kad randu, ką skaityti:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *