Krikščioniškos vertybės jau ir pasaulietinėse mokyklose

kita , pamąstymai Jul 26, 2012 2 Comments

Atrodo, kad įvairaus plauko davatkoms norintys įsiteikti politikieriai sėdi ne tik Seime. Skeptikas atkreipė dėmesį, kad Pasvalio vietos vadukai taip pat nusprendė prisigerinti, porindami bereikšmius žodžius apie krikščioniškas vertybes, kurių turi laikytis mokyklų vadovai.

Jau rašiau krikščioniškas vertybes nacionalinio saugumo popierėliuose. Atrodo, kad šis daiktas suveikė kaip pirmoji domino kaladėlė ir tuoj visi ims kišti sunkiai apibrėžiamą terminą į kiekvieną dokumentą.

Pasaulietinės mokyklos vadovas turi vadovautis krikščioniškomis vertybėmis. Įdomu, jeigu mokyklos vadovas gyvena nesusituokęs, turi nesantuokinį vaiką, yra išsiskiręs arba žydas, ateistas ar dar koks nors, neįsipaišantis į krikščionišką dorą ir moralę, tai jis po tokio dokumento paskelbimo nebegali vadovauti mokyklai?

Pasakysite, kad pritempinėju. Tačiau, mielieji, nepamirškit, kad visokių davatkų ir klierikalų įsikibimas į šią neapibrėžtą sąvoką tikrai gali patampyti nervus mokyklų vadovams.

Bereika to, kad įvestume kursą, kaip dievas Ievą ir Adomą sukūrė. O visas mokslines teorijas spirtume lauk.

Aš tai laukiu, kol galų gale bus liepta krikščioniškomis vertybėmis vadovautis ir kitų profesijų atstovus.

Teisėjams nebereiks dirbti (neteisk, nes pats būsi teisiamas), telekomunikacijų kompanijos nebeskambinės, siūlydamos pereiti į jų firmą (negeisk svetimo turto) ir pan.

Ar jūs suprantat, kad čia yra briedas totalus?

Artūras Ketlerius

2 Comments

 1. NePo

  Šią savaitę Dailyshow ir Colbert citavo biblija.
  Daylyshow:
  http://www.thedailyshow.com/watch/mon-july-23-2012/gaywatch—holdouts-edition?xrs=share_twitter
  Colbert:
  http://www.colbertnation.com/the-colbert-report-videos/416952/july-25-2012/bibles-swapped-for–fifty-shades-of-grey-?xrs=share_twitter

  Labai tikiuosi, jog direktorius turi būti toks kaip minima šiose video :)

  O turbūt visų tikslas, kad mokiniai atrodytų kaip kriščioniško repo grupė “Trys paloskės”
  https://www.youtube.com/watch?v=tbML-dJH6rY

 2. Dabar tapo labai madinga reikalauti mokykloje vienokios ar kitokios krypties. Ekonomistai nori savo dalies, istorikai savo, lytinio švietimo šalininkai savo, teisininkai savo, o dabar jau reikalavimai ateina ir iš bažnyčios. Tik klausimas ką mes toje mokykloje tada ruošim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *