LNK reitingams bus p****ec?

laisvalaikis , žiniasklaida Jul 04, 2011 6 Comments

Esu kiek atsilikęs. Vat norėjau pažiūrėti LNK (ta trumpa proga, kai turiu laiko tvarkydamas kambarius dėl fono TV įsijungti) ir še tau. Rodo Lietryčio tv. Kambariokė sakė, kad kažkokios problemos tarp LNK ir Vinitos. Pasižiūrėjau – tikrai.

Na, didelės problemos gal ir neįžvelgčiau. Nesusitarė tai nesusitarė. Gi ne mano pinigai, o dėl vieno kanalo nemirsiu. Bet, taip sakant, kilo mintis, kad TV3 dabar prieš reklamdavius dar labiau galės didžiuotis.

Niekam nėra paslaptis, kad šie du kanalai vis kovoja ir kovoja dėl reitingų. Berods, pastaruoju metu kova buvo lyg ir apyligė. Bet… Jeigu iš to šimto tūkstančio žiūrovų, kurie naudojasi Vinita paslaugomis, bent 5 turės telemetrus (įrenginius, skirtus auditorijai matuoti), žiūrėk, jau reklamos pyragas kažkaip netolygiai pasiskirstys. Juk įtemptoje kovoje ir trupinėlis gali daug reikšti.

Ir visai nesvarbu, ar tie keli žiūrovai vis vien rinktųsi kitą kanalą, ar ne. Kažkokia neteisybe kvepia.

Na, bet žiūrėsim kaip čia bus.

Tags : ,

Artūras Ketlerius

6 Comments

 1. Greičiau jau kabelinės TV tiekėjai praras klientus, nes kalibrai labai jau nelygūs.

 2. Patys TV3 bent oficialiai teigia, kad dėl to visai nesidžiaugia, nes pašalinus LNK kanalą, kiti kanalai pasislinko savo vieta ir, pasak TV3 atstovų, į juos jau kreipėsi daugybė “negalinčių susirasti kanalo” žmonių.

 3. Manyčiau tiek vieni tiek kiti praras. Kabelines TV užpuls namų šeimininkės, kurios negalės pasižiūrėti savo serialo.

  LNK praras auditoriją (už kuria reklamdaviai moka pinigus).

  Šioje pusėje aš būčiau kabelinių Tv pusėje, nors nei kabelio turiu.. nei LNK žiūriu.

 4. Artūras Ketlerius

  Žiūrėjau žinias vakaro, rodė bobutes kabelinę užpuolusias :)

 5. NePo

  Iš tiesu, bobutės bėga keistis į kita kabelinę televiziją. Problema su šituo reikalu, kad kitos kabelinės pvz. Microvisata, sako, jog nežino ar transliuos LNK po naujų metų, nes neturi naujos sutarties ir kaip suprantu mokėti nelabai nori.

  Man asmeniškai gaila TV1, kuris neturėjo tų kvailų LNK laidų, bet geriausiu laiku rodė įvairius serialus ir priešingai nei TV6, jų serialai nebuvo 10-20 metų senumo.

  Bendroje sumoje turbūt daugiau praloš kabelinės televizijos, nei LNK, nes žmonės yra įpročio vergai. Vienintelis būdas išlošti kabelinėms televizijoms yra visoms atsisakyti LNK. Bet to greičiausiai neatsitiks.

  Įdomi yra TV3 pozicija. Jie teigia, jog palaiko LNK, o tai gali reikšti tik vieną: jie irgi nori apmokestinti savo kanalus ir dabar laukia, kol išsispręs visas reikalas su LNK, tuomet jie galės žengti nei kiek nenukentėdami.

 6. bbzn

  živatkauskas – tuom viskas ir pasakyta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *