Paaugliams negalima pasakoti apie saugų seksą, nes jie kikena

shj8k

Paaugliams negalima pasakoti apie saugų seksą, nes paaugliai yra tokie padarai, kurie kikena. Ne, tai pasakė ne kokia bobutė. Tai švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės mintis.

Šiandien TV3 žinios rodė reportažą apie seksualinius nusikaltimus prieš mažamečius ir tai, kad jie to net nesupranta. Situaciją, pasak specialistų, būtų galima pagerinti, jeigu mokyklose būtų lytinio švietimo pamokos, per kurias būtų paaiškinama, kad vaikų kūnas yra tik vaikų ir tam tikras elgesys yra nusikaltimas prieš juos.

Tačiau ministrė apie lytinį švietimą turi kitokią nuomonę. Labai pagrįstą.

“Įsivaizduokite, susodinu dešimtokų dvidešimt penkis ir su visais kalbame tom temom. Man tai atrodo nerealu, todėl, kad tai, įsivaizduokit, yra paaugliai, kurie šaiposi, jie dar už kasyčių vieni kitus tampo”, – TV3 žinioms sako Audornė Pitrėnienė.

Ir dar priduria, kad nereikia kalbėti apie seksą mokykloje, nes  “Ką jaučia motinos širdis, jokie mokslai nepadiktuos, nes viskas eina iš širdies. Šeima tam ir yra”.

Iš tikro, aš norėjau parašyti ką nors kandaus, bet ministrės išsakyti žodžiai yra tokie buki ir tokie, tokie, tokie… atsilikę (?), kad atrodo, jog ji nusprendė patrolinti pati save.

Neatmetu galimybės ir kad A.Pitrėnienė iš tikro turi slaptą planą. Ekonomistai jau kurį laiką skambina varpais, kad šalyje tragiška demografinė situacija – gimstamumas gerokai per mažas ir visuomenė sensta.

Vienintelis logiškas paaiškinimas yra tas, kad švietimo ministrė nusprendė netiesiogiai prisidėti prie didesnio gimstamumo. Gi paaugliai, nežinodami kaip saugotis, daug dažniau pastos, vaikų bus daug daugiau.

Nesvarbu, ar laimingų vaikų, bet daugiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *