Savanoriuose bus tamsu. Einam užsidirbti

gyvenimas Jan 20, 2010 1 Comment

Delfi.lt perskaičiau, kad Savanorių prospekte šiąnakt bus vykdomas eksperimentas – visiškai išjungs gatvės apšvietimą.

Žinoma, dar neaišku, ar vėliau toks sumanymas bus ir toliau vykdomas. Asmeniškai tikiuosi, kad ne.

Nors ir negyvenu toje Vilniaus dalyje, o ir lankausi retokai, tačiau toks sprendimas verčia susirūpinti. Ne, nemanau, kad nusikaltimų padaugės. Gal net sumažės (pabūkim optimistais), nes tamsoje žmonės gal ir mažiau vaikščios.

Tačiau tie nusikaltimai, kuriuos įvykdys, taps dar sunkiau išaiškinami. Sunku atpažinti žmones, kurie tave mušė iš nugaros, o jei dar tamsu aplink – tai visai beviltiška. Bet, žinoma, visada galima pasakyti, kad nėra ko nakčia vaikščioti.

Tačiau, manau, protingiau būtų kiek pakoreguoti apšvietimą Gedimino prospekte. Bent jau toje dalyje, kur yra daugiausia parduotuvių vitrinų. Naktį jos vis vien skleidžia šviesą, todėl įmonių sąskaita būtų galima ir pataupyti.

Įsivaizduokite, ties McDonaldu išjungi žibintą, o iš vitrinos vis vien spinduliuoja lempelė. Ir avis sveika, ir vilkas sotus.

Komjaunuolis

One Comments

  1. juokingiausia kad su sitais išsidirbinėjimais savivaldybe giriasi sutaupysianti 0.5milijono per pusmetį ar kiek ten ? tai čia tas ats kas aš girčiausi kad sutaupiau 5litus per tą patį laikotarpį..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *