Skaitiniai nr. 6

internetas Aug 31, 2010 3 Comments

Ne, aš neapleidau šio savo sumanymo. Tačiau pastebėjęs Džiugo sugrįžusias blogoramas, mandagiai atsitraukiau. Konkuruoti nenorėjau, o kai jos vėl dingo, imuosi aš dėti nuorodas.

Pinigai. Jie yra viskas. Tačiau, kai bendrovės nori tik naujų klientų, o senų neišlaiko, žiūrėk ir pinigai iškeliauja. Dar liūdniau, kai žmonės turi tikrai gerų idėjų kaip protingai išlaidauti, tačiau sustabarėję biurokratai to neišgirs. Tačiau taupyti galime kiekvienas – pavyzdžiui, WC. Arba trankydamiesi po visus naktinius barus, bet saikingai vartodami.

Bendravimas. Įmonėse reikia įkalti į galva, kad visos niurzgančios bobos turi tapti ilgakojėmis blondinėmis. Tada bent niurzgėt į valias galės. Žinoma, bendravimas gali būti ir tik imituojantis nuoširdų, tačiau geriausiai, kai jis nėra anoniminis.

Tarp kitko. Atrodo, kad mokslininkų darbas yra kvailas. O štai stiklo rutuliukai mano broliui atrodo labai smagus ir protingas daiktas. Eh, ir vėl šią vasarą nenuvykau į Lenkiją. Ir su tinklaraščių diena nieko nepasveikinau… Apsileidimas.

Tiesa, jei jaučiate, kad jūsų tinklaraščio neseku, o norite, kad tai daryčiau – pakomentuokite po tekstais ir aš būtinai užsiprenumeruosiu!

Artūras Ketlerius

3 Comments

  1. Paulius K.

    tas pisuaro modelis gana įdomus :) man patiko :P

  2. Blogoramos yra nenuspėjamos. Siūlyčiau nekreipti į jas dėmesio. :)

  3. fasasa

    sa visiskas nesamone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *